فروش انواع دستگاه نوبت دهی بانک با بهترین قیمت

فروش ویژه دستگاه نوبت دهی
آوریل 13, 2016
سامانه نوبت دهی پیامکی
آوریل 22, 2016
فروش انواع دستگاه نوبت دهی بانک با بهترین قیمتReviewed by Azimi on Apr 21Rating:

تحول در مدیریت صف بانک ها با سیستم نوبت دهی بانکی

از اوایل دهه 80 بیش از 10 سال است که راه اندازی سیستم های نوبت دهی بانکی به شکل معجزه آسا و چشم گیری در نحوه عملکرد مشتریان و کارکنان بانک ها تاثیر گذار بوده است.به گزارش تیم بررسی بازار گروه باربد همه ما هنوز صف های طولانی بانک ها و هرج و مرج موجو در آن، درگیری بر سر نوبت، چهره ناراحت و افسرده کارمندان پشت باجه بانک ها را به یاد داریم اما راه اندازی و فراگیر شدن دستگاه نوبت دهی بانکی همه این مشکلات را برطرف کرد.سیستم نوبت دهی که به نامهای سیستم نوبت بندی یا دستگاه نوبت دهی بانکی , دستگاه شماره دهنده بانک , دستگاه شماره دهی ,سیستم مدیریت الکترونیکی صف، سیستم صف یا سیستم نوبت دهی الکترونیکی نیز خوانده می‌شود، یکی از ابداعات مهندسان الکترونیک و یکی از تکنولوژی های بسیار مفید در زمینه اتوماسیون بوده که با بکارگیری این سیستم، صف فیزیکی به مفهوم سنتی آن کاملا حذف شد و صف مجازی پیشرفته تشکیل و کنترل می‌شود.

دستگاه های نوبت دهی راهکاری مناسب و بسیار مفید برای مدیریت هوشمند به صف‌ها در مراکزی همچون بانک‌ها ، دفاتر خدمات گردشگری، ، مراکز پزشکی ، دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) و … می‌باشد.

نحوه کار سیستم یک دستگاه نوبت دهی بانک

مشتری نگام ورود به بانک با انتخاب نوع خدمات مورد نیاز و بازدن کلید مربوطه بلیط نوبت خود را از استند چاپ بلیط بانک درخواست می‌کند.

سیستم کنترل مرکزی بلافاصله پس از پردازش‌های لازم بلیط مناسب را که شامل نوع صف، نوبت، مدت زمان تقریبی انتظار، تعداد افراد موجود در صف و احیاناً اطلاعات دیگری است صادر می‌کند.

کاربران با صفحه کلیدی که در اختیار دارند، آمادگی پذیرش نفر بعدی را به سیستم اعلام می‌کنند.

کنترل مرکزی بلافاصله پس از پردازش‌های لازم شماره بلیط مشتری را به طرق زیر اعلام می‌کند: ۱-۴- شماره بلیط روی نمایشگر بالای باجه درج شده و چشمک می‌زند. آهنگ مخصوص و فراخوانی نواخته شده و به دنبال آن جمله (شماره….به باجه……) پخش می‌شود. ۳-۴- در نمایشگر اصلی شماره بلیط و شماره باجه‌ای که مشتری می‌بایست مراجعه کند نمایش داده می‌شود .

مشتری به باجه مربوطه مراجعه کرده و سرویس خود را دریافت می‌کند. پس از اتمام سرویس در باجه مربوطه، بسته به نوع کار ممکن است کار مشتری تمام شده و یا به جهت سرویس‌های بعدی به باجه دیگر منتقل و روند از بند ۴ تکرار می‌شود.

سیستم نوبت دهی بی سیم بانکی

نسل جدید سیستم های نوبت دهی بانکی، سیستم نوبت دهی بی سیم می باشد در این سیستم  برای ارتباط بین اجزای مختلف دستگاه نوبت دهی بانکی از امواج الکترومغناطیسی استفاده می شود. از مزایای دستگاه های نوبت دهی بی سیم بانک می توان به عدم نیاز به کابل کشی و داکت بندی در محوطه محل نصب دستگاه نوبت دهی، مصرف برق پایین تر و عدم نیاز به کامپیوتر اشاره نمود همچنین انجام تعمیرات , تغییرات و نصب و راه اندازی در این نوع سیستم ها به سادگی صورت می گیرد.اگرچه در اغلب شعب بانک ها هنوز هم کسانی هستند که بدون نوبت و آشنا بازی کارشان راه می افتد! اما همین که بخش عظیمی از کار ساماندهی شده جای شادی زیادی دارد.

قیمت و شرایط فروش دستگاه نوبت دهی بانکی

بهترین شرایط فروش و خدمات پس از فروش و قیمت دستگاه نوبت دهی بانکی را فقط و تنها فقط میتوانید از ما بخواهید .گروه مهندسی و صنایع الکترونیک باربد اولین تولید کننده دستگاه های مدیریت صف و نوبت دهی بانکی در ایران میباشد . ما همواره پیشگام بوده ایم و توانسه ایم با طراحی و تولید محصولاتنی جهانی و با کیفیت دستگاه های نوبت دهی بانکی خود را به بیش از 15 کشور آسیایی و اروپایی صادر کنیم . بانک های زیادی در کشورهای آلمان , سوئد , نروژ , ترکیه , آذربایجان , عراق و……. هستند که از دستگاه های نوبت دهعی بانکی باربد استفاده میکنند . این مهم در درجه اول بواسطه کیفیت درجه یک محصولات و قیمت بسیار رقابتی و کمتر دستگاه نوبت دهی بانکی باربد در کنار سیستم جامع مدیریت مشتریان و خدمات پس از فروش دستگاه نوبت دهی بانکی باربد میباشد . ما توانسته ایم با حذف هزینه های سربار تولید و مدیریت تولید هوشمند و متمرکز قیمت محصولاتمان را کاهش داده و هرگز برای کاهش قیمت اقدام به کم کردن از کیفیت و صدمه زدن برندمان نکرده ایم و نخواهیم کرد .