دستگاه نوبت دهی رستوران و بانک

کاربردهای دستگاه نوبت دهی
فوریه 26, 2018
تولید دستگاه و سیستم های نوبت دهی
تاریخچه تولید دستگاه و سیستم های نوبت دهی
مارس 21, 2018
Show all
دستگاه نوبت دهی

دستگاه نوبت دهی

گروه مهندسی و صنایع الکترونیک باربد از حدود 5 سال قبل اقدام به طراحی نوعی از دستگاه نوبت دهی  در اشل بسیار کوچکتر و ارزانتر نمود . در این محصول استند صدور بلیط حذف شده است . بخاطر اینکه این سامانه ها عمدتا در رستوران ها و فست فود ها مورد استفاده قرار گرفتند از اینرو به دستگاه نوبت دهی رستوران یا دستگاه فراخوان مشتری معروف شده اند .

کاربردهای دستگاه نوبت دهی

همانگونه که از نام آن پیداست دستگاههای نوبت دهی برای مدیریت ارباب رجوع و مدیریت صف های انتظار در اماکن عمومی مانند بانک ها , بیمارستانها , دفاتر پلیس 10  , دفاتر خدماتی , درمانگاهها و هر جایی که نیاز به مدیریت صف های انتظار و نوبت دهی و فراخوان نوبت ارباب رجوع باشد کاربرد دارند.

دستگاه نوبت دهی بانکی

از اوایل دهه 80 بیش از 10 سال است که راه اندازی دستگاه نوبت دهی بانکی به شکل معجزه آسا و چشم گیری در نحوه عملکرد مشتریان و کارکنان بانک ها تاثیر گذار بوده است.به گزارش تیم بررسی بازار گروه باربد همه ما هنوز صف های طولانی بانک ها و هرج و مرج موجو در آن، درگیری بر سر نوبت، چهره ناراحت و افسرده کارمندان پشت باجه بانک ها را به یاد داریم

رفع مشکلات بانک ها با دستگاه نوبت دهی بانکی

اما راه اندازی و فراگیر شدن دستگاه نوبت دهی بانکی همه این مشکلات را برطرف کرد.سیستم نوبت دهی که به نامهای سیستم نوبت بندی یا دستگاه نوبت دهی بانکی , دستگاه شماره دهنده بانک , دستگاه شماره دهی ,سیستم مدیریت الکترونیکی صف،سیستم صف یا سیستم نوبت دهی الکترونیکی نیز خوانده می‌شود، یکی از ابداعات مهندسان الکترونیک و یکی از تکنولوژی های بسیار مفید در زمینه اتوماسیون بوده که با بکارگیری این سیستم، صف فیزیکی به مفهوم سنتی آن کاملا حذف شد و صف مجازی پیشرفته تشکیل و کنترل می‌شود.

دستگاه های نوبت دهی راهکاری مناسب و بسیار مفید برای مدیریت هوشمند به صف‌ها در مراکزی همچون بانک‌ها ، دفاتر خدمات گردشگری، ، مراکز پزشکی ، دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) و … می‌باشد.