قیمت دستگاه و سیستم نوبت دهی مطب

سری 2016 دستگاه و سیستم فراخوان مشتری بیسیم
می 21, 2016
نوبت دهی اینترنتی بیمارستان فارابی
ژوئن 1, 2016
قیمت دستگاه و سیستم نوبت دهی مطبReviewed by Azimi on May 23Rating:

سیستم نوبت دهی مطب

سیستم نوبت دهی مطب ، سنتی

پزشکان جزء اقشاری هستند که همواره با مقوله صف در ارتباطند . سیستم کلاسیک نوبت دهی مطب پزشکان عمدتا مبتنی بر مراجعه حضوری یا تماس تلفنی میباشد. در رد این سیستم یک اپراتور یا منشی اقدام به مدیریت دستی مشتریان یا مریضان حضوری و تلفنی میکند . الته بصورت سنتی و بدون استفاده از تجهیزات خاصی برای نوبت دهی و مدیریت صف ، این سیستم هم اکنون هم متداولترین روش نوب دهی در مطب پزشکان میباشد.

معایب سیستم سنتی نوبت دهی در مطب پزشکان

این سیستم نوبت دهی مشکلات خاص خود را داشته و دارد . مهمترین آنها وابستگی به فرد است . چون معمولا پزشکان در مطب خود فقط از یک منشی استفاده میکنند . و هر انسانی مشکلات خاص خود را دارد . از قبیل مرخصی ، تاخیر ، غیبت ، ترک کار ، مشکلات اخلاقی و …. که در مواقعی مشکلات زیادی برای پزشکان و سیستم نوبت دهی مطب ایجاد میکند . فراموش شدن نوبت ، … مسائلی از این دست هم از معایب دیگر سیستم نوبت دهی سنتی پزشکان و مطب میباشد.

سیستم مکانیزه نوبت دهی مطب پزشکان

در سیستم مکانیزه نوبت دهی مطب پزشکان حداقل 80% امور مرتبط با نوبت توبت دهی و مدیریت صف از طریق دستگاه و نرم افزار انجام میگیرد . البته هنوز در هیچ جای دنیا ماشین نتوانسته بطور صددرصد جایگزین انسان شود . وز اینرو هنوز هم به نظر میرسد در سیستم مکانیزه نوبت دهی مطب هم نیاز به حضور منشی وجود دارد . البته ضریب وابستگی پزشک به منشی در سیستم مکانیزه نوبت دهی بسیار کمتر از سیستم سنتی است.

انواع دستگاه های سیستم نوبت دهی مطب

دستگاه صدور نوبت مطب

دستگاه مدیریت مرکزی صف و نوبت

نرم افزار نوبت دهی اینترنتی مطب

سامانه ندبت دهی پیامکی مطب

دستگاه نظرسنجی از مشتریان مطب

دستگاه فراخوان نوبت مطب

دستگاه نوبت دهی مطب

دستگاه نوبت دهی مطب بخشی از یک سیتم مدیریت صف است که متناسب با امکاناتی که دارد به کمک پزشک و منشی مطب میاد . با یک دستگاه نوبت دهی میتوان امور متنوع مدیریت صف را انجام داد . از نوبت دهی حضوری تا نوبت دهی راه دور مانند نوبت دهی اینترنتی یا پیامکی و البته گزارش های جامع روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و سالیانه به همراه سیستم نظرسنجی از مریضان ،…..

امکانات دستگاه نوبت دهی مطب

همانگونه که اشاره شد یک دستگاه نوبت دهی امکانات متنوعی دارد و البته تمامی امکانات و آپشن های دستگاه نوبت دهی مطب انتخابی هستند و لزوما تمامی دستگاه های نوبت دهی همه آنها را ندارند . پزشک متناسب با نیازهای فعلی و برنامه و هدفهایش میتواند انتخاب کند که سیستم نوبت دهی مطبش چه امکاناتی داشته باشد.

قیمت و شرایط فروش دستگاه نوبت دهی مطب

قیمت یک دستگاه نوبت دهی متناسب با آپشن هایش متغیر است . یک دستگاه نوبت دهی ساده رومیزی هم میتواند به مدیریت صف مطب را متناسب با امکاناتش انجام دهد و یک دستگاه نوبت دهی مطب با سیستم تمام مکانیزه هم میتواند و البته قیمتش تفاوت جدی با نوع ساده دارد. لازم.به ذکر است که فروش دستگاه های نوبت دهی توسط مهندسان فروش و تیم نصب و خدمات دهی باربد در تمام شهرستانها انجام میشود.