سیستم نوبت دهی بی سیم بانکی

تولید دستگاه و سیستم های نوبت دهی
تاریخچه تولید دستگاه و سیستم های نوبت دهی
مارس 21, 2018
Show all
سیستم نوبت دهی بیسیم

سیستم نوبت دهی بیسیم

سیستم نوبت دهی بی سیم بانکی

نسل جدید سیستم های نوبت دهی بانکی، سیستم نوبت دهی بی سیم می باشد.در این سیستم  برای ارتباط بین اجزای مختلف دستگاه نوبت دهی بانکی از امواج الکترومغناطیسی استفاده می شود. از مزایای دستگاه های نوبت دهی بی سیم بانک می توان به عدم نیاز به کابل کشی و داکت بندی در محوطه محل نصب دستگاه نوبت دهی، مصرف برق پایین تر و عدم نیاز به کامپیوتر اشاره نمود

تعمیرات و تغییرات دستگاه نوبت دهی بانکی

همچنین انجام تعمیرات , تغییرات و نصب و راه اندازی در این نوع سیستم ها به سادگی صورت می گیرد.اگرچه در اغلب شعب بانک ها هنوز هم کسانی هستند که بدون نوبت و آشنا بازی کارشان راه می افتد! اما همین که بخش عظیمی از کار ساماندهی شده جای شادی زیادی دارد.

 دستگاه نوبت دهی بانکی باربد

گروه مهندسی و صنایع الکترونیک باربد اولین تولید کننده دستگاه های مدیریت صف و نوبت دهی بانکی در ایران میباشد . ما همواره پیشگام بوده ایم و توانسه ایم با طراحی و تولید محصولاتنی جهانی و با کیفیت دستگاه های نوبت دهی بانکی خود را به بیش از 15 کشور آسیایی و اروپایی صادر کنیم .

کشورهای هدف صادرات دستگاه نوبت دهی بانکی

بانک های زیادی در کشورهای آلمان , سوئد , نروژ , ترکیه , آذربایجان , عراق و……. هستند که از دستگاه های نوبت دهعی بانکی باربد استفاده میکنند .

دلایل موفقیت فروش دستگاه های نوبت دهی بانکی باربد

این مهم در درجه اول بواسطه کیفیت درجه یک محصولات و قیمت بسیار رقابتی و کمتر دستگاه نوبت دهی بانکی باربد در کنار سیستم جامع مدیریت مشتریان و خدمات پس از فروش دستگاه نوبت دهی بانکی باربد میباشد . ما توانسته ایم با حذف هزینه های سربار تولید و مدیریت تولید هوشمند و متمرکز قیمت محصولاتمان را کاهش داده و هرگز برای کاهش قیمت اقدام به کم کردن از کیفیت و صدمه زدن برندمان نکرده ایم و نخواهیم کرد .